Twoj.Email
najlepiej dopasowana poczta
w Twojej domenie

Twoj.Email

Poza stronami internetowymi dostarczamy także fachową pomoc w zakresie poczty elektronicznej.

Pomagamy skonfigurować skrzynkę pocztową w prywatnej domenie, u jednego z globalnych operatorów. Dzięki temu możesz korzystać w domenie takiej jaką ma Twoja strona internetowa, bez rezygnując z korzyści jakie daje poczta Google czy Microsoft. Z tą różnicą, że jeśli jakość ich usług bardzo się pogorszy, zawsze możesz zmienić dotychczasowego dostawcę na innego, a Twój adres e-mail pozostanie bez zmian.

Dodatkowo użytkownikom, którym najbardziej zależy na prywatności dostarczamy profesjonalną pocztę e-mail hostowaną w Szwajcarii, która nie jest skanowana przez filtry reklamowe, a także jest trudniejsza w inwigilacji przez służby państwowe! 

Najlepszy adres e-mail!

Korzystając z poczty w domenie @onet.pl, @wp.pl czy @gmail.com każda wizytówka, ulotka bądź informacja z adresem e-mail jest bezpłatną reklamą obcego portalu.
Czy nie lepiej aby Twój e-mail reklamował Ciebie bądź Twój biznes? Mail imie@nazwisko.pl bądź imie.nazwisko@nazwafirmy.pl wcale nie jest drogi w utrzymaniu, a podając taki adres od razu podajesz klientowi adres swojej strony internetowej
Po co reklamować innych, skoro można samego siebie?

Gwarancja niezmienności adresu

Zastanawiałeś się co stanie się z Twoim adresem e-mail jeśli Twój dotychczasowy operator pocztowy zmieni nazwę? Albo ile ulotek i wizytówek trzeba będzie zniszczyć, jeśli jego jakość darmowej poczty znacząco się pogorszy i konieczna będzie zmiana adresu pocztowego?
Decydując się na korzystanie z poczty w prywatnej domenie, operatora poczty możesz zmienić w każdej chwili, a Twój adres e-mail pozostanie bez zmian!

Szeroki wachlarz możliwości!

Preferujesz interfejs poczty od Google? Chciałbyś wraz pocztą otrzymać takie subskrypcję pakietu Office? Korzystasz z urządzeń Apple i nie chcesz rezygnować z ich ekosystemu? Wybór jest bardzo duży
Wskazujemy wady i zalety każdego z operatorów pocztowych i pomagamy dobrać tę ofertę, która najbardziej sprosta Twoim oczekiwaniom.

Skip to content